logo kozmoz2007 indaver walravens

De organistaie van GRIVOK berust in handen van verschillende mensen die elk een stukje van de dagelijkse werking in handen nemen. Deze commissies worden ondersteund door een beperkte bestuursgroep, geleid sinds 2014 door onze voorzitter Stef De Borchgrave.

Het organisatieplaatje ziet er als volgt uit:

GRIVOK BESTUUR

Stef De Borchgrave
Voorzitter 0475 46 69 87 stef@grivok.net
Erwin Vossen Secretaris 0472 50 00 20 erwin@grivok.net
Bernard Walravens Sponsoring 0477 49 05 43 bernard@grivok.net
Liane Desmet PV Verantwoordelijke liane@grivok.net
Herman De Cnijf Bestuurslid
0477 40 39 94
herman@grivok.net
Lieve Uytterhoeven Jeugd coördinator 0498 75 15 71 lieve@grivok.net
Stef Van Den Broeck Jeugd coördinator 0474 63 59 81 stefvdb@grivok.net
Jonas Depelchin Liefhebbers coördinator 0477 69 18 17 jonas@grivok.net
Willy Corbeel Adviseur 0473 80 94 72 willy@grivok.net
Leen Meulemans Ere-bestuurslid

MEDEWERKERS

Lieve Uytterhoeven Jeugd coördinator 0498 75 15 71 lieve@grivok.net
Stef Van Den Broeck Jeugd coördinator 0474 63 59 81 stefvdb@grivok.net
Swa Depelchin Financies 0478 33 19 92 swa@grivok.net
Bernard Walravens Sponsoring 0477 49 05 43 bernard@grivok.net
Liane Desmet Kledij 0478 85 36 56 liane@grivok.net
Swa Depelchin Boekje 0473 80 12 77 swa@grivok.net
Karel Uytterhoeven Materiaalmeester 02 305 47 74 karel@grivok.net
Stef De Borchgrave Website 0475 46 69 87 stef@grivok.net

FUNCTIONELE EMAILS

via deze adressen kan je specifieke ondersteunende cellen adresseren

BESTUUR Iedereen van het bestuur bestuur@grivok.net
BOEKJE Uitgever GRIVOK boekje boekje@grivok.net
ONTMOETINGEN Organisatie wedstrijden ontmoetingen@grivok.net
PVs Ploegverantwoordelijken pvs@grivok.net
SECRETARIAAT Secretaris secretaris@grivok.net
SPONSORING Sponsor cel sponsoring@grivok.net
VOORZITTER Voorzitter Grivok voorzitter@grivok.net

REKENINGNUMMER

Rekeningnummer Grivok: KBC BE83 4366 2132 9115